Ana içeriğe atla

2020 - 2021 Güz Yarıyılında enstitümüz lisansüstü programlarına öğrenci alınacaktır. Lisansüstü programlara ait başvuru takvimi, koşul ve kontenjanların bulunduğu ilan metinleri aşağıdaki ekli dosyalarda sunulmuştur. 

Lütfen ekli dosyalarda sunulan ilan metinlerinde belirtilen başvuru şartları ve mezuniyet koşullarını okuduktan sonra  ONLINE başvuru yapınız.

Başvuru sürecine ait tüm soru ve sorunlarınızı lee@subu.edu.tr elektronik posta yolu ile iletmeniz durumunda sizlere daha hızlı ve sağlıklı bilgi verilecektir.

 

Not: Lütfen İlan Metnini Okumadan Başvuru Yapmayın.

ÖNEMLİ: Ön Başvuru Ücreti Yatırırken Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Enstitü Ön Kayıt hesabını seçmeyi veya banka yetkilisine bilgi vermeyi unutmayın.

ÖNEMLİ: Başka bir Lisans veya Lisansüstü (Tezsiz) programa kayıtlı olan (aktif veya pasif öğrenciliği olan) adayların mevcut kayıtlarını sildirmediği takdirde ilgili döneme ait Harç ücretini ödemeleri gerekmektedir.

 İlan Metinleri

Yüksek Lisans Programları İlanı (TIKLAYINIZ)

Doktora Programları İlanı (TIKLAYINIZ) 

Yüksek Lisans  Özel Şartlı Öğrenci, Dereceye Giren Öğrenci İlanı (TIKLAYINIZ)

Yabancı Uyruklu Öğrenci İlanı (TIKLAYINIZ) Foreign Student Announcement) Başvuru Formu (Tıklayınız) Application Form (Click here)

Doktora Bilim Sınavı Programı (TIKLAYINIZ)

 

Online Başvuru Yapmak İçin

(Tıklayınız)

 

 

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü